Nasze wartości

databout.services

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowej usługi doradztwa technicznego w zakresie planistyki i projektowania.

Tomasz Skowroński, Dyrektor Zarządzający""

Harmonia

Łączymy ludzi, regiony i całe kraje z systemem transportowym – koleją, mostami, tunelami i portami morskimi. Pomagamy w dostarczaniu czystej wody i energii. Planujemy zielone strefy miejskie. Angażujemy się w projekty odbudowy i ochrony środowiska. Wszystko to z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod analizy dużych zbiorów danych.

Synergia

Obserwujemy i interpretujemy otaczający nasz świat całościowo – jako system składający się z wielu obiektów nieustannie, wzajemnie oddziaływujących na siebie. Nie skupiamy się na analizie pojedynczych zmiennych. Najważniejsze dla nas jest uzyskanie synergii pomiędzy wszystkimi podejmowanymi działaniami.

Myślenie bez ograniczeń

Nie zamykamy się w znanych schematach działania. Wykorzystujmy moc technologii inteligentnych, innowacji oraz potencjał ogromu otaczających nas danych. Łączymy to z szeroką wiedza techniczną naszych ekspertów oraz z pomysłami wizjonerów pracujących dla nas w całej Polsce.

Przyszłość

W projektach obejmujących transport, energię i środowisko łączymy wiedzę specjalistyczną z lokalną perspektywą oraz nowatorskimi narzędziami analitycznymi. Dzięki temu pomagamy budować dziedzictwo dla przyszłych pokoleń.

Branże

Nasze specjalności

Transport

Doradztwo techniczne w zakresie planowania i projektowania transportu drogowego i szynowego, obsługi komunikacyjnej inwestycji, analiz popytu oraz analiz przestrzennych na każdym etapie realizacji zadania.

CZYTAJ DALEJ
Energetyka

Planowanie działań formalnych, identyfikacja ryzyk oraz planowanie infrastruktury niezbędnej dla budowy i utrzymania nowych obiektów energetycznych.

CZYTAJ DALEJ
Środowisko

Profesjonalne doradztwo w zakresie Ochrony Środowiska. Pomoc w realizacji projektów z uwzględnieniem wszelkich wymogów Prawa i najlepszych obowiązujących praktyk w tym obszarze.

CZYTAJ DALEJ
PROJEKTY

Zapoznaj się z nasza pracą

Model transportowy dla CPK

Databout opracowała Pasażerski Model Transportowy (PMT) i sieciową prognozę ruchu pasażerskiego w Polsce, uwzględniającą podróże realizowane transportem drogowym, kolejowym i lotniczym. Do wykonania prognoz wykorzystano rozbudowany o kolejne moduły i zaktualizowany 4-stopniowy model międzygałęziowy...

CZYTAJ DALEJ
Umowa ramowa z PKP PLK

Databout jest stałym partnerem PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., biorącym udział w przygotowywaniu dokumentacji środowiskowej na potrzeby realizowanych przez PKP inwestycji kolejowych. W ramach wsparcia środowiskowego wykonujemy inwentaryzacje przyrodnicze, rozpoznanie warunków przyrodniczych,...

CZYTAJ DALEJ
Ostatnia mila sieci TEN-T Gdynia

Studium ostatniej mili dla węzła sieci bazowej TEN-T Gdynia. Studium zostało zrealizowane w ramach projektu „Nowy korytarz transportowy w regionie Morza Bałtyckiego „TEN-Tacle – wykorzystanie korytarzy sieci bazowej TEN-T dla dobrobytu, wzrostu i spójności”, dotyczyło układu drogowego i kolejowego...

CZYTAJ DALEJ
KLIENCI

Z kim współpracujemy?

carousel nav
GDDKiA
Estudio Lamela
Lotnisko Mielec
PLK
Miasto Stołeczne Warszawa
carousel nav
Ta strona używa plików Cookies. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie tej witryny, założymy, że akceptujesz naszą politykę prywatności i cookies.