Aktualności Databout

Databout.tools wprowadziło nową praktyczną funkcjonalność – analiza POI.

ŚRODA, 02.12.2020 11:00

Databout.tools to między innymi zbiór narzędzi do analiz przestrzennych. Do chwili obecnej aktywne dla każdego były funkcje związane z wykonywaniem analiz dostępności drogowej i pieszej wybranej lokalizacji: miejsca zamieszkania, miejsca pracy, kina, nowej hali logistycznej – cała Polska w zasięgu analiz i czytelnie sporządzanych raportów.

Od dziś jest możliwe również prowadzenie analiz związanych z POI (ang. Point of Interest), czyli użytecznymi miejscami w naszym otoczeniu, które warte są uwagi i zainteresowania. Jak zaoszczędzić czas i zdobyć najbardziej interesujące Cię informacje o określonej lokalizacji i jej otoczeniu? Czy moi współpracownicy mają dobry dostęp do transportu zbiorowego z nowego l biura? Ile jest w pobliżu przystanków autobusowych? Czy jest jakiś hotel dla moich partnerów biznesowych? Czy w zasięgu 2 minut od biurowego parkingu dostępny jest bankomat? Czy będę miał gdzie wyskoczyć na lunch w przerwie obiadowej? Ile mam dostępnych przedszkoli w okolicy?

Analiza POI

Skorzystaj z serwisu databout.tools, który zlokalizuje, wskaże i zliczy najważniejsze dla Ciebie POI, w podziale na różne kategorie. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię punkt na mapie, określisz w jakiej strefie dojścia pieszego poszukujesz np. sklepu, szkoły, usług a może przystanku autobusowego i włączysz obliczenia. A wszystko nadal na tej samej, interaktywnej, zawsze aktualnej mapie. W kilka sekund otrzymasz informację zwrotną.

Na te wszystkie pytania, jak również na wiele innych odpowie databout.tools.

Już teraz nowa funkcjonalność jeszcze bardziej przybliży Cię do podejmowania trafnych decyzji. Wykonaj własną analizę na databout.tools.

KLIENCI

Z kim współpracujemy?

carousel nav
GDDKiA
Estudio Lamela
Lotnisko Mielec
PLK
Miasto Stołeczne Warszawa
carousel nav
Ta strona używa plików Cookies. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie tej witryny, założymy, że akceptujesz naszą politykę prywatności i cookies.